Výměna a vrácení zboží

Udělali jste si na našem e-shopu radost a něco Vám ji kazí? Špatná velikost? Vada zboží? Prosím, neváhejte nás kontaktovat na info@waahi.cz, pokusíme se společně najít nejlepší řešení, které Vám vrátí úsměv na tvář.

 

Výměna zboží

Nadšeně jste zapluli do nového trička, ale zjistili jste, že Vám nesedí? Nebo Vám vybraná barva neladí k očím? Nevadí, stačí ho srovnat zpátky, ideálně do originálního balíčku, a poslat ho zpět na naši adresu s vyplněným dokumentem Formulář pro uplatnění reklamace, kde zašktnete možnost "výměna" a vyplníte například za jakou velikost chcete zboží vyměnit.

 

Vrácení zboží

Zakoupené zboží můžete bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zásilky vrátit. V tomto případě prosíme o vyplnění dokumentu Formulář pro odstoupení od smlouvy a zaslání společně se zbožím na naši adresu.

 

Pozor - k výměně nebo vrácení přijímáme pouze zboží v původním stavu, které nenese známky nošení a není nijak poškozené či znečištěné. Pokud je zboží nošené, poškozené či vyprané, nemůžeme ho pro vrácení nebo výměnu přijmout.

Balíček se zbožím odesílejte, prosím, bez dobírky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení